Svet-Stranek.cz
nástěnka pro naše plaváčky
Plavecká škola MB plavani.com

náhrady a rozpis ročníků:nástěnka pro naše plaváčky

náhrady a rozpis ročníků

Na této stránce najdete co můžete nahradit , co dělat, když víte, že pojedete na dovolenou atd..

v sekci mimořádné náhrady jsou vypsané termíny lekcí, které jsou  nad rámec kurzů a to s lektorem i bez lektora

Náhrady lekcí z únorového kurzu 2022 - jde o kurz, který aktuálně běží:
         - V případě, že nepokračujete v jarním kurzu: Náhrady lze čerpat nejpozději do 29.4.2022Po tomto termínu již nahrazovat nelze, proto doporučujeme náhrady nenechávat na poslední chvíli, zbytečně by Vám propadly. Prodloužení termínu náhrad řešit nebudeme. Máte možnost nahrazovat i ve speciálně vypsaných termínech bez lektora.
         - V případě, že pokračujete v jarním kurzu: Náhrady lze čerpat až do 27.5.2022. Termín nebude možné prodloužit.
Můžete využít speciálně vypsaných termínů bez lektora.

email sloužící výhradě k omluvám a náhradám:
omluvyanahrady@seznam.cz

Osobně na recepci to bohužel nelze.

OMLUVA do 18.00 den před konáním lekce, lze omlouvat i emailem na omluvyanahrady@seznam.cz,po 18.00 již pouze formou SMS na tel. 603 935 585, posílat je možné nejpozději do 7.15 v den konání lekce.

Nezapomeňte napsat jméno dítěte, den a hodinu, kterou omlouváte, jinak nevíme ke komu omluvu přiřadit.

V případě, že víte již termíny, kdy nebudete na plavání, můžete je omluvit emailem do předu a již je začít nahrazovat. Nejdříve však 5 dnů před začátkem kurzu.

Žádáme rodiče, pokud již ví den předem, že na plavání nepůjdou, zašlete email nebo SMS již den předem, abychom mohli vzít  náhradu.I vy sami chcete vědět emailem do předu zdali můžete přijít, tak to prosím umožněte i ostatním, kteří si píši nejpozději do 18.00,děkujeme za pochopení.

Zameškané a řádně omluvené hodiny lze plně nahradit v daném kurzu (nejdéle však do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách nejpozději týden před ukončením Vašeho kurzu).

 U kurzu, který končí v červnu, je potřeba náhrady učinit do konce června, do září se nepřevádí.

V případě, že plynule pokračujete, převádí se Vám omluvené hodiny do dalšího kurzu, nejdéle však  do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách nejpozději týden před ukončením Vašeho kurzu.

 / z květnového kurzu se náhrady nedají čerpat v září, je potřeba si je vybrat v daném kurzu, pokud plaváček onemocní posledních 14 dní v tomto kurzu, je možné tuto situaci vyřešit individuálně, obraťte se na vedoucí dne telefonicky před koncem kurzu Upozorňujeme,že tatosituace setýkápouzenemociplaváčka posledních 14 dní v kurzu  květen, červen. 

Pokud nahrazování necháte na poslední chvíli, může se stát, že nebude vždy volné místo, proto doporučujeme nahrazovat průběžně.

Plavecká škola není povinna vypisovat náhradní termíny pro náhrady atd.

Neomluvené nebo zpětně omluvené hodiny nelze nahradit!!!

MŮŽETE SI NAHRADIT I JEDNU HODINU DOPŘEDU, TO LZE POUZE V AKTUÁLNÍM KURZU.

V případě, že plaváček nečekaně onemocní, bude mít již hodinu nahrazenou. Pokud by však žádnou hodinu nezameškal, je možnost si lekci dokoupit za slevovou cenu kurzu 375,-Kč (platba týden dopředu nebo nejít na poslední hodinu.

POKUD VÍTE,ŽE JEDETE NA DOVOLENOU

Stačí si hodiny omluvit hned, jak to víte např. na začátku kurzu a již můžete začít nahrazovat a nečekat až po dovolené.

Přejdete tak pak zbytečným stresům, že to nestihnete.

 

Prosíme všechny rodiče, kteří vědí, že na svou hodinu nemohou přijít již den předem, zašlete nám email nebo omluvnou SMS den předem, abychom mohli vzít náhradu přes email, děkujeme za pochopení i ohleduplnost.

Dále Vás žádáme, abyste omlouvali i poslední hodiny v kurzu, nemůžeme pak vzít nikoho místo Vás, žádáme Vás proto o ohleduplnost vůči ostatním plaváčkům, děkujeme.

V případě, že jste si vše přečetli a něčemu neporozuměli, neváhejte se zeptat.