Svet-Stranek.cz
www.plavani.com sekce nástěnka
Plavecká škola MB Plaváček

náhrady a rozpis ročníků:www.plavani.com sekce nástěnka

náhrady a rozpis ročníků

Na této stránce najdete co můžete nahradit , co dělat, když víte, že pojedete na dovolenou atd..


RODIČE S DĚTMI –  nahradit hodiny můžete z kurzu listopad takto:

Pokud nepokračujete v listopadovém kurzu:  

nejpozději do 6. 3. 2020

Pokud pokračujete v únorovém kurzu:

nejpozději do 9. 4. 2020

Nezapomeňte, že od 24.2. do 28.2.2020 je bazén uzavřen,nelze tedy nahrazovat


Pozor změna emailu na náhrady a omluvy od 1.9.2019

OMLUVA do 18.00 den před konáním lekce, lze omlouvat i emailem na omluvyanahrady@seznam.cz,po 18.00 již pouze formou SMS na tel. 603 935 585, posílat je možné nejpozději do 7.15 v den konání lekce.

Nezapomeňte napsat jméno dítěte, den a hodinu, kterou omlouváte.

V případě, že víte již termíny, kdy nebudete na plavání, můžete je omluvit při své lekci plavání na recepci a již je začít nahrazovat.

Žádáme rodiče, pokud již ví den předem, že na plavání nepůjdou, zašlete email nebo SMS již den předem, abychom mohli vzít  náhradu.I vy sami chcete vědět emailem do předu zdali můžete přijít, tak to prosím umožněte i ostatním,kteří si píši nejpozději do 18.00,děkujeme za pochopení.

Zameškané a řádně omluvené hodiny lze plně nahradit v daném kurzu (nejdéle však do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách nejpozději týden před ukončením Vašeho kurzu).

 U kurzu, který končí v červnu, je potřeba náhrady učinit do konce června, do září se nepřevádí.

V případě, že plynule pokračujete, převádí se Vám omluvené hodiny do dalšího kurzu, nejdéle však  do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách nejpozději týden před ukončením Vašeho kurzu.

 / z květnového kurzu se náhrady nedají čerpat v září, je potřeba si je vybrat v daném kurzu, pokud plaváček onemocní posledních 14 dní v tomto kurzu, je možné tuto situaci vyřešit individuálně,obraťte se na vedoucí dne telefonicky před koncem kurzu Upozorňujeme,že tato situace se týká pouze nemoci plaváčka posledních 14 dní v kurzu  květen,červen. 

Pokud nahrazování necháte na poslední chvíli, může se stát, že nebude vždy volné místo, proto doporučujeme nahrazovat průběžně.

Plavecká škola není povinna vypisovat náhradní termíny pro náhrady atd.

Neomluvené nebo zpětně omluvené hodiny nelze nahradit!!!

MŮŽETE SI NAHRADIT I JEDNU HODINU DOPŘEDU, TO LZE POUZE V AKTUÁLNÍM KURZU.

V případě, že plaváček nečekaně onemocní, bude mít již hodinu nahrazenou. Pokud by však žádnou hodinu nezameškal, je možnost si lekci dokoupit za slevovou cenu kurzu 375,-Kč (platba týden dopředu nebo nejít na poslední hodinu.

POKUDVÍTE,ŽEJEDETENADOVOLENOU

Stačí si hodiny omluvit hned, jak to víte např. na začátku kurzu a již můžete začít nahrazovat a nečekat až po dovolené.

Přejdete tak pak zbytečným stresům, že to nestihnete.

 

Prosíme všechny rodiče, kteří vědí, že na svou hodinu nemohou přijít již den předem, zašlete nám email nebo omluvnou SMS den předem, abychom mohli vzít náhradu přes email, děkujeme za pochopení i ohleduplnost.

Dále Vás žádáme, abyste omlouvali i poslední hodiny v kurzu, nemůžeme pak vzít nikoho místo Vás, žádáme Vás proto o ohleduplnost vůči ostatním plaváčkům, děkujeme.

V případě, že jste si vše přečetli a něčemu neporozuměli, neváhejte se zeptat.