Svet-Stranek.cz
www.plavani.com sekce nástěnka
Plavecká škola MB Plaváček

halloween na bazénu:www.plavani.com sekce nástěnka

halloween na bazénu

Přijďte si užít s Plaváčkem jako každý rok halloweenský den plný překvapení.
Halloween je zde a čeká na Vás spoustu zábavy

již 14.10.2017  sobotní dopoledne

Připravili jsme pro Vás Halloweenský bazén. Užijte si spoustu legrace a den plný kostýmů a her.

 

Co to vlastně je: Jde o Halloweenský den strávený ve vodě. Přijďtesi tento anglosaský svátek užít k nám v tradičních symbolech, jakojsou vydlabané dýně, strašidla, čarodějnice, černé kočky atd. Zažijme společněden plný tajemna a duchů.

Pro koho je určen: pro všechny plaváčky, kteří jsou starší než 1 rok, mají chuť se převléknout do nějaké pěkné masky nejlépe s halloweenskou tématikou (není nutné) a chtějí si užít srandu.

Maska: musí býtz textilu nikoli materiálů, které by pouštěly barvu, popř. se rozpustily(papír, vata, krepový papír atd.). Oděv bude čistě vypraný bez aviváže.

Prosíme, myslete na zdraví svých iostatních dětí!

 

Kdy:   14.10.2017 sobota rodiče s dětmi startují ...9.30......,

                          pro dětisamostatně bude čas ještě upřesněn podle zájmu

 

Jaká je cena a co zahrnuje:  199,- /Halloweenské vstupné 1 dítě

Halloweenské vstupné obsahuje: 30 minut bazén plný her, instruktorku,šatnu 10 + 15 minut, 25 minut herničku, Halloweenské překvapení.

 

Jak se přihlásit: zapsat se na Halloweenský bazén a včas uhradit strašidlu požadované Halloweenské vstupné dle pokynů na přihlášce.

 

 

Přihlášky odevzdávejte nejpozději do 6. 10. 2017 nebo do naplnění kapacity.Budeme brát i náhradníky, pokud někdo nezaplatí včas, ihned Vás místo něj obsadíme.

Diváci nejsou možní, fotit budeme za Vás my a fotografie poskytneme na Vámi donesený USB Flash disk webových stránkách,kterésevčasdozvíte.

Počet míst je omezen, proto doporučujeme se včas zapsat. Přesný čas Halloweenu každé masky bude upřesněn emailem po 9. 10. 2017